Stop z nudą

Kategorie

Polecamy

  • gry, konsole, anime, figurki, akcesoria i gadety
  • iPhone, iPod, iMac, Macbook, iPad: akcesoria i gadety
  • sport, hobby, zabawki, prezenty, gadety
  • komputery, laptopy, netbooki, pamici, myszki
  • folie, obudowy, baterie, futeray, adowarki
  • zegarki, biuteria, ubrania, torebki, plecaki

Reklama

O nas

Firma:

Stop z nudą Krzysztof Malarczyk

ul. Broniewskiego 73/128, 01-865 Warszawa

NIP: 118-182-31-53

Regon: 142699837

e-mail: sklep@stopznuda.pl

Stopznuda.pl został otwarty w 2011 roku jako firma świadcząca usługi w zakresie organizacji zakupu części i podzespołów bezpośrednio z kraju producenta dla klientów z Polski. Pomimo stale rosnącego zapotrzebowania na wszelkiego rodzaju produkty w Polsce, w dalszym ciągu ceny detaliczne znacznie przewyższają ich rzeczywistą wartość.

Nasza firma powstała, aby zapewnić klientom z Polski alternatywny wybór - asortyment wielu produktów, których ceny są rzeczywiście takie jaka jest ich wartość.

Według nas komunikacja z klientem jest najważniejsza. Dlatego pracownicy naszego Centrum Interakcji z Klientem są zawsze on-line, służąc pomocą i profesjonalnym doradztwem. Na każdą wiadomość wysłaną e-mailem konsultanci odpowiadają maksymalnie w ciągu 24 godzin!

Stopznuda.pl współpracuje z magazynem w Hongkongu, gdzie składane są zlecenia zakupu i skąd następuje wysyłka produktów. Naszym celem jest uzyskanie silnej pozycji na rynku z cenami, które są niższe niż w jakimkolwiek innym sklepie detalicznym w Polsce! Dokonasz właściwego wyboru wybierając Stopznuda.pl na Twój idealny sklep z rekordowo niskimi cenami.

W chwili obecnej nie mamy żadnych sklepów stacjonarnych. Działamy wyłącznie jako sklep internetowy on-line w celu obniżenia kosztów.

Aby skontaktować się z nami, wyślij e-mail do sklep@stopznuda.pl

Możesz również podzielić się z nami propozycjami nowych, interesujących Cię produktów, a my w miarę możliwości postaramy się umieścić je w naszej ofercie.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty


X Nie pokazuj więcej
TA STRONA UŻYWA COOKIE
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki